Bezpieczeństwo i estetyka

Drzwi KMT  to propozycja drzwi zewnętrznych do domów jednorodzinnych oraz  wewnętrznych wejściowych do budownictwa wielorodzinnego, których bardzo solidna konstrukcja zapewnia długi czas eksploatacji drzwi oraz ochronę przed intruzami. Drzwi przeznaczone dla klientów wymagających zarówno bezpieczeństwa jak i walorów estetycznych.

Prowadzimy sprzedaż detaliczną i hurtową.
Zapraszamy do biura posiadamy bogatą ekspozycję drzwi.

multi_1
plus-75-passive-przeszklone

KMT PLUS

Drzwi KMT PLUS 75 Passive dzięki uzyskanym bardzo dobrym parametrom izolacji cieplnej,  pozwalają na znaczne ograniczenie zużycia energii, dlatego doskonale sprawdzają się w domach pasywnych i energooszczędnych.

Skrzydło wyposażono w zamek listwowy, który stanowi niezawodne, wielopunktowe zabezpieczenie. Zamki posiadają 4 klasę odporności na włamanie. W wyposażeniu standardowym znajduje się 6 stałych bolców antywyważeniowych uniemożliwiających wypchnięcie skrzydła.

Dedykowana stalowa ościeżnica i próg wyposażone są w przekładkę termiczną, co zapewnia skuteczną izolację i przyczynia się do znacznej poprawy bilansu energetycznego domu. Bezproblemowa wymiana progu w przypadku jego zniszczenia podczas użytkowania.

Masywne zawiasy umożliwiają regulację w trzech płaszczyznach, co pozwala na lepsze spasowanie skrzydła z ościeżnicą.

System trzech uszczelek powoduje szczelne dociskanie skrzydła do ościeżnicy.

Wyraziste głębokie tłoczenie (5 mm) wpływa na podwyższenie atrakcyjności drzwi oraz dodatkowo usztywnia konstrukcję skrzydła.

Ud=0,57 dot. skrzydła pełnego z ościeżnicą Passive

Katalog wyrobów KMT

MASZ PYTANIA ? ZADZWOŃ !

501 798 336

paula.pabianice@wp.pl