Rolety to użyteczne uzupełnienie okien. Zastosowanie znajdą w każdym domu, biurze i budynku użyteczności publicznej. Mogą zabezpieczać przed włamaniem oferując klasę antywłamaniową, a wszystkie ich wersje stanowią skuteczną barierę dla nadmiaru światła i ciepła. Wybrane produkty potrafią też chronić wnętrza przed wychłodzeniem. Rolety zewnętrzne polecane są do wykorzystania w każdym budynku. Oferują funkcjonalne i estetyczne uzupełnienie okien, które łatwo jest dopasować do praktycznie każdego stylu architektonicznego. Zabezpiecz swoje wnętrza przed nadmiarem ciepła i światła, uzyskaj prywatność i odstrasz potencjalnych intruzów. Przy okazji możesz poprawić trwałość swoich okien i ciesz się atrakcyjnym dodatkiem na elewacji. To wszystko potrafią różne rodzaje rolet.

ROLETA ZEWNĘTRZNA IT2000®

IT2000 to system, który stanowi połączenie zalet rolety zewnętrznej z roletą nadstawną. Jego podstawową zaletą jest fakt, że można go zamontować bez powiększania otworów okiennych i jednocześnie zabudować skrzynkę, dzięki czemu osiągniemy efekt wizualny jak w przypadku rolet nadstawnych. W rolecie cała skrzynka pozostaje na zewnątrz budynku, a dostęp serwisowy zapewnia klapa rewizyjna w dolnej części. Rolety IT2000 są w wersji bez moskitiery i z moskitierą.

ROLETA ZEWNĘTRZNA ST2000®

Rolety zewnętrzne przeciwsłoneczne ST2000 umieszczone są w skrzynce ściętej pod kątem 45 stopni. To produkty montowane głównie na istniejących oknach lub elewacji. Wielkość skrzynki rolety okiennej zewnętrznej uzależniona jest od jej wysokości oraz rodzaju pancerza. Od niej natomiast często zależy wybór sposobu montażu. Opuszczona roleta zewnętrzna stanowi dodatkowe zamknięcie otworu budynku i jest zarazem przegrodą o właściwościach izolacyjnych. Sztywna pianka poliuretanowa wypełniająca profile stanowi dodatkową izolację termiczną, a warstwa powietrza utworzona pomiędzy opuszczonym pancerzem rolety zewnętrznej i oknem lub drzwiami utrudnia wymianę ciepła pomiędzy wnętrzem i środowiskiem zewnętrznym. Pozwala to z jednej strony zaoszczędzić energię cieplną potrzebną do ogrzania pomieszczeń, z drugiej natomiast w upalne dni chroni przed nadmiernym ich nagrzewaniem. Roleta zewnętrzna ST2000 to korzystna cena i możliwość wyboru wersji bez moskitiery lub z moskitierą.

ROLETA NADSTAWNA TL1000®

TL1000 to system, który można zastosować zarówno w nowo budowanych, jak i modernizowanych obiektach. Pokrywa rewizyjna tej rolety nadstawnej jest zamontowana od spodu skrzynki. Daje to możliwość zabudowania skrzynki także od wewnątrz mieszkania bez obawy o dostęp serwisowy. Rolety zewnętrzne nadstawne można montować do okien, których maksymalna grubość ramy okiennej nie przekracza 95 mm. Ich obsługa jest zarówno ręczna przy pomocy taśmy, jak i elektryczna przy pomocy przełącznika lub pilota. Rolety nadstawne TL1000 nie występują w wersji z moskitierą.

MASZ PYTANIA?

519 773 046

501 798 336

paula.pabianice@wp.pl