slajd_stolarka_pvc 22

ROLETY NADSTAWNE

Rolety zewnętrzne nakładane na okno (nadstawne) montowane są we wnęce razem z oknem . To system uniwersalny, polecany zarówno do nowego, jak i starego budownictwa. Pancerze rolet wykonane są z wysokiej jakości profili aluminiowych, a obudowy z PVC. Wypełnienie pancerza stanowi warstwa bezfreonowej pianki poliuretanowej, zapewniająca dobrą izolację termiczną.

TL1000

CC1000

TP1000K z moskitierą

ROLETY ZEWNĘTRZNE

Rolety elewacyjne to rolety w systemie obudowy aluminiowej. Polecane są do renowacji budynków. Ich skrzynka i prowadnice montowane są na murze lub we wnęce okiennej (bez zabudowy), a więc bez konieczności wymiany okien.

ROLETY IT2000 – Najczęściej polecane

System podtynkowy, mocowany we wnęce muru nad otworem okiennym, jest nowoczesnym rozwiązaniem w nowo wznoszonych budynkach, jak również w istniejących obiektach, słowem dla tych wszystkich którym energooszczędność nie jest obojętna.

Nowy system, wyróżnia sposób montażu, gdzie rolety montowane są przed oknem dzięki czemu unikamy wszystkich możliwych pustych przestrzeni nad oknem. Elementy podtynkowe rolety INTERMO nie ingerują w konstrukcję okna, drzwi i nadproża toteż nie naruszają szczelności budynku. Skrzynka rolety po otynkowaniu jest niewidoczna, a klapa rewizyjna, szyna tynkowa i prowadnice mogą być dopasowane kolorystycznie do barwyokien, przy czym prowadnice w dodatku można częściowo zabudować.

MASZ PYTANIA?

42 215 13 13

paula.pabianice@wp.pl

Roleta zewnętrzna INTERMO