fbpx

Okna SYNEGO

Uw=0,94 W/m2K

System marki REHAU to okna energooszczędne w swojej klasie – 7 komorowy profil o szerokości 80 mm zapewnia najlepsze parametry izolacyjne i dźwiękoszczelne. Rewelacyjna technologia HDF zapewnia bardzo gładką połyskującą powierzchnię, która jest gwarancją łatwego czyszczenia. Zwiększając bezpieczeństwo zastosowano klasę odporności na włamanie RC3. Okna SYNEGO w wersji z uszczelnieniem środkowym zapewniają poprawę jakości życia, ponieważ tłumią dźwięki nawet o 47 decybeli. Dzięki temu osiągają nawet 26-krotną redukcję hałasu. Z naszej oferty możesz wybrać swoją ulubioną barwę wśród ponad 400 wzorów (oklein i lakierów), a kolor możesz wybrać osobno dla strony wewnętrznej i zewnętrznej.

Okna GENEO RAU-FIPRO X

Uw=0,60 W/m2K*

RAU-FIPRO to opracowane przez REHAU tworzywo, które zrewolucjonizowało rynek okien. Po raz pierwszy do ich produkcji wykorzystano kompozyt wzmacniany włóknem szklanym – znany do tej pory przede wszystkim ze sportów wyścigowych lub branży lotniczej. W wyniku połączenia najlepszych właściwości tworzyw sztucznych oraz włókien szklanych, powstał nowoczesny materiał  okienny – RAU-FIPRO. Dzięki temu profile GENEO są do 40 % lżejsze od systemów konkurencyjnych, co ułatwia ich obróbkę i montaż.

  • profil 6 komorowy o szerokości 86mm. Bez zbrojenia stalowego;

  • Kompozyt RAU-FIPRO zapewnia ponad przeciętną sztywność okna oraz znakomitą stabilność na zmiany temperatur, rozszerzalność termiczna jest mniejsza o 50% od klasycznych okien;

  • dodatkowe wkładki termiczne w ramie i skrzydle .

  • środkowa uszczelka MD zapewnia dodatkową ochronę przed hałasem i uciekającym ciepłem.

  • Szerokość skrzydła 86mm umożliwia zastosowanie szyby o grubości pakietu do 53mm.

  • 3 uszczelki w ramie, sucha komora wewnętrzna, wysoka izolacja dźwiękoszczelna i szczelność.

  • Dodatkowa uszczelka KVS zamontowana w skrzydle pod szybą.

  • system komór wzmocnionych IVS – dbający o doskonałą sztywność okna i gwarancję bezpieczeństwa

MASZ PYTANIA?

519 773 046

501 798 336

paula.pabianice@wp.pl

Okna SmartLine 70

Uw=1,30 W/m2K

Okna SmartLine 70 to doskonałe rozwiązanie dzięki szczególnie wąskiej konstrukcji profili, pozostaje więcej miejsca na szybę, a to zapewnia więcej światła w pomieszczeniach. Światło słoneczne nie tylko przyczynia się do utrzymania dobrego stanu zdrowia, lecz może również poprawić nasz nastrój. Gładka powierzchnia zewnętrzna ramy okna wykonana w technologii HDF (High Definition Finishing) sprawia, że okna są łatwe w czyszczeniu i pielęgnacji.

Facebook
Instagram