fbpx

Niezależnie od warunków pogodowych, możesz cieszyć się spędzaniem czasu na świeżym powietrzu dzięki systemowi pergoli PORTOS PR6000. Od teraz wiatr, deszcz i mocne słońce nie są przeszkodą do wypoczynku w ogrodzie. Wiemy, że warunki komfortowe to pojęcie względne, dlatego dzięki naszej pergoli istnieje możliwość dostosowania ich indywidualnie do każdego. Za pomocą płynnej regulacji otwarcia dachu, można dostosowywać dopływ światła słonecznego według własnych potrzeb. W pergoli PR6000 istnieje możliwość zamontowania dostępnych na rynku przesuwnych przeszkleń lub przesłon typu screen, które dodatkowo uchronią od podmuchów wiatru oraz zacinającego deszczu.

Oświetlenie LED o regulowanej mocy, do wyboru barwy ciepłej lub zimnej stworzy przytulną atmosferę podczas wieczorów spędzanych w gronie najbliższych. Otwieranie dachu oraz sterowanie oświetleniem LED odbywa się za pomocą jednego pilota. To gwarancja wygodnej, prostej i intuicyjnej obsługi. Malowanie profili farbą o wykończeniu mat strukturalny nie tylko wpisuje się w najnowsze trendy, lecz także zwiększa odporność na warunki atmosferyczne, abyś mógł cieszyć się swoją pergolą w nienaruszonym stanie jak najdłużej! Pergola PR6000 LITE to minimalistyczny design łączący zaawansowaną technologię z prostotą wykonania i obsługi. Niezawodność i wytrzymałość pergoli zapewniają materiały i komponenty najwyższej jakości od sprawdzonych dostawców.

  • Lekka konstrukcja przekłada się na atrakcyjniejszą cenę, umożliwiając dostępność dla szerszego grona klientów

  • Wyposażona w system sterowania firmy Somfy, zapewniający wygodę i funkcjonalność

  • Pergola PR6000 LITE wyróżnia się stabilną i sztywną konstrukcją, przewyższającą inne gotowe rozwiązania na rynku

  • Jest idealnym wyborem dla tych, którzy szukają pergoli łączącej elegancję, lekkość konstrukcji oraz atrakcyjną cenę

  • Dostępne trzy kolory z palety RAL 9016, 7016, 7021

  • Zastosowany wysokiej jakości napęd liniowy o napięciu 24V gwarantuje niezawodność i długotrwałe użytkowanie bezawaryjne

MASZ PYTANIA?

519 773 046

501 798 336

paula.pabianice@wp.pl

Facebook
Instagram