fbpx

Bramy garażowe montowane w bryle budynku to jeden z kluczowych elementów całej elewacji. Bramy garażowe elewacyjne powinny być przede wszystkim trwałe, niezawodne, bezpieczne i dopasowane wyglądem do pozostałych elementów elewacji. Bramy garażowe stanowią połączenie tych czynników, a dodatkowo poprawiają termoizolację budynku oraz komfort codziennego użytkowania. W ofercie dostępne są bramy segmentowe, rolowane oraz bramy rozwierne.

Segmentowe bramy garażowe mogą być wykonane ze stali lub aluminium. Składają się z paneli, których grubość jest zależna od wymagań klienta. Wnętrze jest wypełniane pianką poliuretanową. System montażowy oraz osprzęt wykonuje się w technologii zapewniającej odpowiednią szczelność i w konsekwencji wysoką energooszczędność. Mechanizmy wzmacniające oraz zapewniające mobilność są zabezpieczone przed korozją. Oferowane bramy segmentowe są wyposażone w dodatkowe okucia i zawiasy.

* Bramy segmentowe KRISHOME są zbudowane z paneli o grubości 40 mm wypełnionych pianką poliuretanową i uszczelnione na całym obwodzie oraz między segmentami. Kształt łuku górnego został tak zaprojektowany, by optymalnie dociskać górny panel bramy do nadproża. Dzięki temu bramy te posiadają jedne z najlepszych właściwości termoizolacyjnych na rynku: U= 1,12 [W/m2K].

* Dla domów energooszczędnych mamy ofertę specjalną: bramę VENTE K2 RFS 60 o grubości zwiększonej do 60 mm. Ta wyjątkowo ciepła brama posiada dodatkowo podwójne uszczelnienie dolnego panela, uszczelnienia międzysekcyjne oraz dodatkową uszczelkę obwodową, niwelującą mostki termiczne pomiędzy ścianą a kątownikami. Umożliwia to osiągnięcie współczynnika U=0,9 [W/m2K].

Ciepła brama garażowa ma wpływ nie tylko na komfort cieplny i koszty ogrzewania samego garażu. Budowa drzwi garażowych wpływa również bezpośrednio na temperaturę w pomieszczeniach znajdujących się w sąsiedztwie garażu. Ciepła brama garażowa i jej odpowiednie uszczelnienie to więc inwestycja, która będzie procentować latami.

BEZPIECZNA BRAMA GARAŻOWA

W firmie KRISHOME zdajemy sobie sprawę, że równie ważne, co parametry techniczne i walory wizualne są kwestie związane z bezpieczeństwem codziennego użytkowania bramy garażowej. Nasza polityka w tej kwestii to tak zwana bezpieczna codzienność. Zadbaliśmy o zabezpieczenie bramy garażowej na kilku poziomach. Oto przykładowe rozwiązania stosowane w naszych produktach:

  • Każda brama wyposażona jest w dodatkowe zabezpieczenie do bramy garażowej zapobiegające jej opadnięciu w przypadku zerwania sprężyny.

  • W standardzie znajduje się też tak zwany wyłącznik przeciążeniowy. Jest to bezpiecznik do bramy garażowej, który sprawia, że unosi się ona na ok. 10 cm po napotkaniu przeszkody.

  • Kolejne zabezpieczenie bram garażowych KRISHOME to specjalnie wyprofilowane panele. Oferujemy także możliwość wyposażenia rolek jezdnych w osłony chroniące palce.

  • Fotokomórki do bramy garażowej – opcjonalna, specjalna fotokomórka do bramy, która uniemożliwia jej zamknięcie, gdy bezpośrednio pod nią znajduje się przeszkoda.

WYGODNA OBSŁUGA BRAMY GARAŻOWEJ

Brama garażowa powinna być także łatwa w obsłudze, cicha i niezawodna. Za bezproblemowe otwieranie i zamykanie odpowiadają napędy do bram garażowych. Nasze bramy można również z łatwością zintegrować z systemami tzw. inteligentnego domu oraz instalacjami alarmowymi.

W bramach KRISHOME stosujemy najlepszej jakości rolki z łożyskami. Wykorzystanie rolek z wkładką PCV pozwala wyeliminować drgania oraz umożliwia niezwykle cichą pracę bramy. Idealne wyważenie i zastosowanie dwóch sprężyn skrętnych sprawia, że w przypadku braku zasilania możliwe jest zamykanie i otwieranie bramy garażowej jedną ręką bez użycia siły.

AUTOMATYCZNE BRAMY GARAŻOWE

Sterowanie pracą bramy przy pomocy pilota lub aplikacji to praktyczne rozwiązanie, którego funkcjonalność docenisz już pierwszego dnia. Nie musisz martwić się, czy w porannym pośpiechu zamknąłeś garaż. Automatyczny napęd zrobi to za Ciebie. Wyposażone w systemy automatyki garażowe bramy segmentowe i rolowane to oszczędność miejsca i czasu. Z kolei możliwość zsynchronizowania bramy garażowej i wjazdowej to jeszcze wyższy poziom komfortu.

Automatyka w bramie garażowej to również ochrona przed wieloma przykrymi incydentami. Brama zatrzymuje się podczas zamykania, jeśli wykryje przeszkodę, chroniąc Ciebie, Twoich bliskich oraz pojazd przed uderzeniem. Solidne bramy wyposażone w napęd są także trudniejsze do sforsowania przez złodziei, co stanowi dodatkowe wzmocnienie elewacji. Z systemami automatyki KRISHOME kompatybilne są wszystkie bramy garażowe dostępne w naszej ofercie.

MASZ PYTANIA?

519 773 046

501 798 336

paula.pabianice@wp.pl

Facebook
Instagram