fbpx

Schüco Living – energooszczędne okna zaprojektowane z myślą o Twoich potrzebach

Uw=0,96 W/m2K

System Schüco Living ustanawia nowe kanony w dziedzinie komfortu, bezpieczeństwa, energooszczędności i designu. Głębokość zabudowy 82 mm i izolacyjność cieplna w standardzie budownictwa pasywnego sprawiają, że spełnia on wszystkie wymania stawiane nowoczesnym, energooszczędnym oknom. Nowa technologia uszczelnień zapewnia skuteczną ochronę przed przeciągami, wilgocią i hałasem – przez cały okres użytkowania okna. Jakość „Made in Germany” i odporność na włamanie do klasy RC 2.

  • 7-komorowy system okienny o doskonałych właściwościach termoizolacyjnych i współczynniku przenikania ciepła dla ramy od 0,96 W/(m²K)

  • Dwie lub trzy płaszczy uszczelnienia

  • Szeroki wybór kolorów i wariantów estetycznych

Schüco Living Alu Inside – Perfekcyjne rozwiązanie i maksymalna oszczędność energii

Uw=0,79 W/m2K

System okien z tworzywa sztucznego Schüco Living Alu Inside wyróżnia brak wzmocnień stalowych i doskonała izolacyjność termiczna. Wykorzystano w nim unikalną technologię scalania PVC z aluminium, które zapewnia stabilność i dodatkowo redukuje straty cieplne. Podstawową zaletą jest umieszczenie wewnątrz profili wzmocnień aluminiowych ze stopu wysokiej jakości. Gładka powierzchnia aluminium odbija znaczną część promieniowania cieplnego.

  • System okienny zgodny z wymaganiami budownictwa pasywnego o doskonałym współczynniku przenikania ciepła dla ramy Uf od 0,79 W/(m²K)

  • System z uszczelką środkową i trzema obwodowymi płaszczyznami uszczelnienia zapewnia skuteczną ochronę przed wiatrem, deszczem i zimnem

  • Zwiększona głębokość zabudowy gwarantuje bezpieczeństwo i ochronę przed włamaniem

MASZ PYTANIA?

519 773 046

501 798 336

paula.pabianice@wp.pl

Facebook
Instagram