fbpx

Stalowe drzwi mają wiele zalet: są wytrzymałe i odporne na uszkodzenia mechaniczne, dobrze znoszą zmianę warunków atmosferycznych i zapewniają poczucie bezpieczeństwa. Przemyślana konstrukcja, nowoczesne rozwiązania produkcyjne i estetyczne wzornictwo sprawiają, że to znakomity wybór na lata. Drzwi zewnętrzne pełnią kilka funkcji. Jedną z nich – ogromnie ważną z punktu widzenia komfortu psychicznego i swobody codziennego funkcjonowania domowników – jest poczucie bezpieczeństwa, które zapewniają. Skrzydło wejściowe powinno być solidne i wytrzymałe, by skutecznie zniechęcić ewentualnego nieproszonego gościa.  Wybierając model do swojego domu, zwróć uwagę na materiał, z którego jest zrobiony, jakość wykonania oraz parametry antywłamaniowe. Dzięki temu będziesz później spać spokojnie i bez obaw wyjeżdżać na krótszy lub dłuższy czas, pozostawiając dom bez opieki.

Wszyscy, którzy kiedykolwiek urządzali swoje wnętrze od początku przyznają, że zadanie to wymaga podejmowania wielu trudnych decyzji. Drzwi, jako stały i niezmienny element wnętrza, stawiają przed użytkownikami szczególnie odpowiedzialne zadanie. Zastanówmy się nad naszym ulubionym stylem wystroju: klasyczny, nowoczesny, skandynawski, etniczny czy może glamour? Za wybieranie drzwi należy się zabrać dopiero wtedy, gdy zostanie przynajmniej w zarysie uzgodniony wygląd wnętrza domu lub mieszkania – czyli styl, w jakim chcemy je utrzymać. Skrzydła drzwiowe muszą przecież do tej wizji pasować, zwłaszcza, że ze względu na sporą powierzchnię, będą bardzo wpływać na całościowy wyraz domowej czy biurowej przestrzeni.

Drewno jest surowcem stosowanym od stuleci, a jego walory są powszechnie doceniane. Do głównych zalet drewna należy jego trwałość, solidność i wytrzymałość na różne czynniki zewnętrzne. Odpowiednio i regularnie konserwowane drewniane drzwi zewnętrzne będą z powodzeniem służyły przez dziesięciolecia. Tego typu modele mają znakomite właściwości termoizolacyjne, do tego bardzo skutecznie wygłuszają. Zastosowana w nich nowoczesna technologia produkcji pozwoliła wyeliminować ewentualne niedogodności, jakie mogą się pojawić przy niewłaściwej pielęgnacji drzwi drewnianych, np. wypaczenie się skrzydła, rozsychanie czy wybarwianie. Do tego umożliwiła zachowanie piękna drzwi z drewna i widoczność jego słojów. Zgrabnie komponują się one z czarnymi okuciami i pionowymi pasami, dzięki czemu całość prezentuje się bardzo gustownie.

Facebook
Instagram