fbpx

Barański Drzwi to jedna z największych pracowni stolarskich w Polsce. Jesteśmy ekspertami drewna i o drewnie wiemy niemalże wszystko. Już od ponad 30 lat w głębi Warmii i Mazur tworzymy drzwi o wysokim standardzie i oryginalnym designie. Szczegółowo dbamy o cały proces produkcyjny oraz przywiązujemy ogromną wagę do nawet najmniejszych detali. Każda z oferowanych linii drzwi wyróżnia się w swojej klasie wzornictwem, jakością wykończenia, a także nowatorskimi rozwiązaniami technologicznymi.

Drzwi zewnętrzne Barański Premium to linia drzwi dla klientów wymagających, którzy poszukują wyjątkowości, wysokiej jakości oraz piękna natury jakie daje prawdziwe drewno. Drzwi wyróżniają pierwszorzędne materiały i komponenty. Drewniana konstrukcja, naturalne obłogi drewniane, 3-krotne lakierowanie czy wykorzystanie ozdobnego szkła, kamienia oraz metalu nadają drzwiom niepowtarzalny i unikatowy charakter. Każde drzwi wykańczane są ręcznie i nad każdymi czuwają mistrzowie produkcji, dbający o najmniejszy akcent i niuans. Drzwi Barański Premium są także w pełni dostosowane do wizji naszych klientów. We wzornictwie czy wymiarach nie ograniczają nas sztywne ramy. Lubimy projekty nietuzinkowe.

Oferujemy drzwi wejściowe, które muszą spełniać kilka podstawowych funkcji. Skuteczna ochrona przed włamaniem jest jedną z nich. Odnosi się to przede wszystkim do ich zamykania. W serii Premium znajdziesz zamki wielopunktowe, które gwarantują jednoczesne zamykanie na kilku poziomach. To wszystko za jednym przekręceniem klucza. Jak działają? Przede wszystkim muszą mieć odpowiednio dużo tzw. rygli, czyli wypustek – od 3 do 6. Dodatkowym zabezpieczeniem przed złodziejami będzie wzmocniona ościeżnica i wkładka do drzwi.

Nie każdy preferuje drzwi w typowo drewnianym odcieniu. Dla nas nie ma rzeczy niemożliwych. Specjalnie dla ciebie stworzyliśmy paletę odcieni RAL, gdzie znajdziesz prawie 200 jednolitych, kryjących kolorów. Są w niej klasyczne czerwienie czy szarości, ale także oryginalne pastele rodem z angielskich ulic. Od ciebie zależy, jaki klimat chcesz wprowadzić do swojego domu.

MASZ PYTANIA?

501 798 336

519 773 046

paula.pabianice@wp.pl

Facebook
Instagram