fbpx

″Podczas wyboru drzwi do wnętrz minimalistycznych warto wybrać takie, które będą stylowe, ergonomiczne, trwałe i bezpieczne w użytkowaniu.″

Drzwi przesuwne to doskonałe rozwiązanie zarówno do dużych, przestronnych wnętrz jak i niewielkich mieszkań. W przestronnych wnętrzach pozwalają na bardziej swobodną aranżację, nie zaburzając otwartego planu. Brak progu, wygoda w przemieszczaniu się, to ich ogromna zaleta. W małych kawalerkach dzięki drzwiom przesuwnym zyskujemy dodatkowe miejsce do aranżacji.

Drzwi przesuwne mogą być chowane w ścianie lub naścienne. Drzwi przesuwne chowane w ścianie to takie, które po otwarciu ukrywają się w specjalnej kieszeni w ścianie, dzięki czemu nie zajmują dodatkowej przestrzeni. W niewielkim mieszkaniu można zamontować je w sypialni, gdzie ukryte w ścianie pozostawia miejsce na dodatkowe wykorzystanie wolnej przestrzeni. Doskonale sprawdzą się w małej kawalerce.

Drzwi przesuwne naścienne to takie, które poruszają się po prowadnicach zamocowanych na ścianie lub w suficie. Drzwi przesuwne z widoczną prowadnicą nie tylko pozwalają na oddzielenie przestrzeni, ale przede wszystkim stają się wiodącym elementem dekoracyjnym. Ze względu na zróżnicowany wygląd wpasują się idealnie w każde wnętrze.

Zalety drzwi przesuwnych w nowoczesnych, minimalistycznych wnętrzach to doskonała alternatywa dla drzwi tradycyjnych. Pozwolą na optymalne zagospodarowanie przestrzeni, nie blokują wąskich przejść, dzielą lub łączą pomieszczenia, przez co optycznie je powiększają – jest to szczególnie efektowne w przypadku drzwi podwójnych, wyeliminują trzaskanie i są bezpieczne, zarówno dla dzieci jak i dorosłych.

MASZ PYTANIA?

501 798 336

519 773 046

paula.pabianice@wp.pl

Facebook
Instagram