fbpx

Drzwi zewnętrzne to bardzo ważny element każdego mieszkania i domu. I to nie tylko ze względu na aspekt estetyczny, ale przede wszystkim kwestię bezpieczeństwa oraz trwałości – to w końcu inwestycja na długie lata. Marka CAL oferuje drzwi drewniane zewnętrzne w ramach wielu kolekcji. Dostarczamy produkty spełniające najwyższe normy w kwestii jakości, trwałości, ciepła oraz bezpieczeństwa. Drzwi wejściowe wykonywane są z najwyższej klasy drewna dębowego i sosnowego, które pozyskujemy wyłącznie z lasów zarządzanych zgodnie z racjonalną gospodarka leśną. Ciepłe drzwi zewnętrzne CAL spełniają normy domów energooszczędnych, a także pasywnych. To jedne z najcieplejszych modeli na rynku o Ud od 0,58 W/m2K. Ponadto wszystkie nasze modele wyposażamy w podwójny lub potrójny obwiedniowy system uszczelek, który jeszcze bardziej podnosi ich termoizolacyjność.

 

W naszej ofercie znajdziesz sześć nietuzinkowych kolekcji drzwi zewnętrznych, czyli Arbo, Alutherm, Rycerska, Vintage, Filmowa oraz Klasyczna. Każda z nich jest wyjątkowa i jedyna w swoim rodzaju, jednak wszystkie je łączy jedna, bardzo istotna cecha – wykonane zostały z wysokiej jakości drewna, które zapewni ciszę, spokój i bezpieczeństwo wewnątrz domu. Chcesz kupić drzwi wejściowe? Zewnętrzne warunki pogodowe, zarysowania, uderzenia – na to wszystko muszą być przygotowane Twoje drzwi. I takie właśnie są oferowane przez nas produkty.

Kwestia bezpieczeństwa to nasz priorytet. Drewniane drzwi zewnętrzne oferujemy w klasie antywłamaniowości RC2 w standardzie. Dzięki temu możesz wychodzić na cały dzień do pracy czy wyjeżdżać na wakacje bez obaw, że złodziej dostanie się do Twojego domu z powodu prostego wejścia do jego środka. Kupując drzwi zewnętrzne CAL, otrzymujesz wzmacniający wręg francuski (wręg antywyważeniowy) oraz trzypunktowe zamki Winkhaus, które zapewniają doskonałą ochronę przed włamaniem. Wszystkie drzwi wejściowe z szybami wyposażamy w antywłamaniowy zestaw szybowy w klasie P4 (z wyjątkiem kolekcji Filmowej). W ramach kilku kolekcji znajdziesz najlepsze rozwiązania na rynku – drzwi w rozmiarach nietypowych, Termiczną Osłonę Podproża (TOP®), naświetla antywłamaniowe, automatyczne zamki, antaby czy modele zlicowane z ościeżnicą i ukrytymi zawiasami. O odporności naszych drzwi w klasie RC2 świadczą certyfikaty uzyskane w akredytowanych laboratoriach badawczych. Oferujemy także opcję zwiększonego poziomu bezpieczeństwa, czyli drzwi antywłamaniowe wejściowe w klasie RC3. Są to skrzydła wzmocnione dwoma płaszczami blachy stalowej i ościeżnice zabezpieczone profilami wykonanymi z aluminium. Produkty w standardzie RC3 posiadają również cztery zawiasy o podwyższonej wytrzymałości, pięciopunktowy zamek, jak również dwie wkładki antywłamaniowe klasy C. Są to pierwsze takie produkty na polskim rynku!

 

Zachęcamy Państwa do zapoznania się z naszym aktualnym katalogiem.

MASZ PYTANIA?

501 798 336

519 773 046

paula.pabianice@wp.pl

Facebook
Instagram