fbpx

Zamiłowanie do natury i drewna zaszyte jest w naszym DNA. Wykorzystujemy dobrej jakości materiały oraz innowacyjne technologie, by tworzyć piękne drzwi drewniane o solidnej konstrukcji na każdy wymiar. Szeroka oferta i możliwość personalizacji, daje dużą swobodę wyboru odpowiedniego modelu dopasowanego do stylu wnętrza. Jesteśmy przekonani, iż efektem tych działań są produkty, które zapewniają poczucie komfortu i bezpieczeństwa. Mamy nadzieję, że te same odczucia staną się Państwa udziałem nabywając nasze drzwi.

Kluczową cechą drzwi zewnętrznych „P” jest zastosowanie innowacyjnej technologii produkcji. Technologia ta pozwala na zachowanie piękna drzwi drewnianych z jednoczesną eliminacją większości problemów towarzyszących tradycyjnym technologiom płycinowym takich jak: rozsychanie i przesuwanie się kasetonów drzwiowych, wypaczanie się skrzydeł, nierównomierne wybarwianie się poszczególnych elementów drzwi, pękanie i falistość oklein oraz problemy z wypełniaczami spoin.

Konstrukcja drzwi pozwala na zachowanie wysokich właściwości izolacji termicznej oraz akustycznej. Nasze drzwi oparte są na konstrukcji wykonanej z ramiaka sosnowo-meranti lub sosnowo- -dębowego wzmocnionego blachą oraz profilem w kształcie litery „C”. O tym jakiej są grubości decydujesz Ty. Drzwi mogą być grube na 72, 82 lub 102 mm, ale co do zasady ich konstrukcja jest stała. Wewnątrz, pomiędzy poszyciem wykonanym z wodoodpornej sklejki meranti, sosna lub dąb o grubości 7 lub 12 mm znajduje się kratownica wypełniona pianką poliuretanową.

Wszystkie drzwi posiadają zabezpieczenia antywłamaniowe w postaci zamka listwowego (lub dwóch niezależnych zamków), wytrzymałych i solidnie wykonanych zawiasów oraz wzmocnienia blachą stalową. Zapewnia to spokój oraz pomaga zabezpieczyć dom przed włamaniem. Do produkcji drzwi używamy ekologicznych lakierów wodorozcienczalnych oraz drzewa pochodzącego z legalnych polskich lasów. Odpad powstały przy produkcji jest gromadzony oraz poddawany recyclingowi a sama produkcja jest procesem bezpiecznym dla naszych pracowników.

MASZ PYTANIA?

501 798 336

519 773 046

paula.pabianice@wp.pl

Facebook
Instagram