fbpx

Profil Softline

Uw=0,69 W/m2K*

Niemiecki system marki Veka 5  komorowy o szerokości 82 mm lub 76 mm w wersji z 2  AD i 3 MD uszczelkami – zapewniający zachowanie optymalnych funkcjonalności, właściwości termicznych i akustycznych, idealny dla budownictwa jedno- i wielorodzinnego, gdzie poszukuje się solidnych i markowych rozwiązań za korzystną cenę. Występuje w wersji ze skrzydłem prostym i okrągłym.

*okno referencyjne z oszkleniem o Ug=0,4 W/m²K i PSI=0,037 W/mK

Profil Perfectline

Uw=1,00 W/m2K

Bardzo dobry stosunek ceny do osiąganych parametrów  izolacyjnych. Okno wykonane z 5 komorowych profili Veka posiada system uszczelnień zewnętrzny i wewnętrzny, który skutecznie chroni przed hałasem i zimnem.

Profil VEKAMOTION 82

Uw=0,78 W/m²K*

System drzwi podnoszono-przesuwnych VEKAMOTION 82 jest skonstruowany na bazie energooszczędnego systemu nowoczesnych profili okiennych VEKA. System występuje w dwóch wersjach: VEKAMOTION 82, VEKAMOTION 82 z nakładką aluminiową.
Cechuje go doskonała energooszczędność dzięki wielokomorowym profilom, a także progowi o bardzo dobrej termoizolacyjności, który jest wykonany z cieplejszego niż aluminium tworzywa PVC. Podłoga przy drzwiach nie jest więc zimna!

W okuciach zastosowano łożyskowane rolki i teflonowe ślizgi, dzięki którym otwieranie i zamykanie skrzydeł jest łatwe i nie wymaga wysiłku fizycznego. W drzwiach można zastosować różnego typu szyby zespolone, także te o wzmocnionej odporności na włamanie, profile wzmacniane kształtownikami stalowymi oraz okucia antywłamaniowe i układy ryglujące. Bezpieczeństwo codziennego użytkowania zapewnia też płaski, zlicowany z podłogą próg.

* okno referencyjne z oszkleniem o Ug=0,5 W/m²K i PSI=0,031 W/mK

MASZ PYTANIA?

519 773 046

501 798 336

paula.pabianice@wp.pl

Facebook
Instagram