fbpx

Firma PAULA to wiodący dystrybutor wysokiej jakości produktów polskich producentów, z którymi współpracujemy od wielu lat. Nasza oferta jest bogata w OknaDrzwi Wewnętrzne, Drzwi ZewnętrzneBramy oraz Rolety i Żaluzje. Cechuje je nie tylko niezawodność, ale także estetyka i nowoczesność, co gwarantuje, że będą one tworzyły doskonałą symetrię i będą pasować do każdego typu architektury.

Dzięki temu, że oferujemy kompleksową obsługę, możesz być pewien, że działamy dla Ciebie od wsparcia i doradztwa po sprzedaż i profesjonalny montaż zakupionych u nas produktów. Nasza firma zatrudnia pracowników wykwalifikowanych i z kilkunastoletnim doświadczeniem, a częste szkolenia podnoszą nasze możliwości. Od początku istnienia firmy, wychodzimy naprzeciw oczekiwaniom najbardziej wymagających klientów. To właśnie klient i jego potrzeby są dla nas istotne, dlatego chętnie podejmujemy się niestandardowych projektów i szukamy rozwiązań dla czasami bardzo nietypowych projektów.

Nasza siedziba znajduje się w Pabianicach przy ulicy Łaskiej 2 oraz w Ksawerowie przy ulicy Łódzkiej 181. Zapraszamy do naszych salonów, gdzie klient zawsze znajdzie szeroki wybór produktów oraz fachową obsługę. Jesteśmy przekonani, że nasza oferta spełni oczekiwania nawet najbardziej wymagających klientów.

Jeśli szukasz solidnych, nowoczesnych oraz estetycznych OkienDrzwiBramRolet czy Żaluzji, to PAULA to właśnie firma dla Ciebie!

Facebook
Instagram