fbpx

Firma PAULA to wiodący dystrybutor wysokiej jakości polskich produktów dla Twojego domu, z którymi współpracujemy od lat. Nasza oferta jest bogata w OknaDrzwi Wewnętrzne, Drzwi ZewnętrzneBramy oraz Rolety i Żaluzje. Cechuje je nie tylko niezawodność, ale także estetyka i nowoczesność, co gwarantuje, że będą one tworzyły doskonałą symetrię i będą pasować do każdego typu architektury.

 Dzięki temu, że oferujemy kompleksową obsługę, możesz być pewien, że nasza firma zajmie się każdym etapem projektu – od doradztwa, po realizację. Zapewniamy również fachowy Montaż, który zapewni komfort oraz pełną satysfakcję z użytkowania naszych produktów. Działamy szybko i sprawnie, aby jak najszybciej móc cieszyć się naszymi produktami. Nasza firma zatrudnia pracowników wykwalifikowanych i z kilkunastoletnim doświadczeniem, a częste szkolenia podnoszą nasze możliwości.

 Nasza siedziba znajduje się w Pabianicach przy ulicy Łaskiej 2 oraz w Ksawerowie przy ulicy Łódzkiej 181. Zapraszamy do naszych salonów, gdzie klient zawsze znajdzie szeroki wybór produktów oraz fachową obsługę. Jesteśmy przekonani, że nasza oferta spełni oczekiwania nawet najbardziej wymagających klientów.

Jeśli szukasz solidnych, nowoczesnych oraz estetycznych OkienDrzwiBramRolet czy Żaluzji, to PAULA to właśnie firma dla Ciebie!

Facebook
Instagram