fbpx

Rolety to użyteczne uzupełnienie okien. Zastosowanie znajdą w każdym domu, biurze i budynku użyteczności publicznej. Mogą zabezpieczać przed włamaniem oferując klasę antywłamaniową, a wszystkie ich wersje stanowią skuteczną barierę dla nadmiaru światła i ciepła. Wybrane produkty potrafią też chronić wnętrza przed wychłodzeniem. Rolety zewnętrzne polecane są do wykorzystania w każdym budynku. Oferują funkcjonalne i estetyczne uzupełnienie okien, które łatwo jest dopasować do praktycznie każdego stylu architektonicznego. Zabezpiecz swoje wnętrza przed nadmiarem ciepła i światła, uzyskaj prywatność i odstrasz potencjalnych intruzów. Przy okazji możesz poprawić trwałość swoich okien i ciesz się atrakcyjnym dodatkiem na elewacji. To wszystko potrafią różne rodzaje rolet.

Rolety PORTOS

W naszej firmie stawiamy na sprawdzone rozwiązania i zdecydowanie do takich należą rolety PORTOS. Firma powstała w latach 90-tych i od tego czasu nieustannie rozwija swoją ofertę, aby sprostać oczekiwaniom i potrzebom klientów. Jako producent rolet i żaluzji fasadowych doskonale zdajemy sobie sprawę jak ważna jest ochrona przed nadmiernym nasłonecznieniem i nagrzewaniem pomieszczenia. Dlatego naszym klientom oferujemy produkty o niezwykle wysokiej jakości. Jesteśmy zawsze na bieżąco z najnowszymi technologiami i materiałami, aby zapewnić naszym klientom najwyższą jakość produktów i oferować coraz to bardziej innowacyjne rozwiązania.
Do zaoferowania mamy także doskonałej jakości napędy przeciążeniowe radiowe oraz przewodowe, które zapewnią komfort użytkowania. Rolety zewnętrzne elektryczne doskonale izolują ciepło, są barierą dla nieproszonych gości, a po częściowym opuszczeniu znakomicie chronią pomieszczenia przed nadmiernym nasłonecznieniem i nagrzewaniem. Wszystkie oferowane przez nas systemy posiadają także wersję z moskitierą, która chroni przed owadami.

Rolety BUBENDORFF

Systemy osłon przeciwsłonecznych stają się często integralnym elementem fasad i elewacji budynków. Pełnią one zarówno funkcje użytkowe, w zakresie kształtowania komfortowych warunków środowiska wewnętrznego, jak i estetyczne – wpływając na wygląd budynku. W domach, które mają duże przeszklenia, należy wziąć pod uwagę wiele związanych z nimi aspektów: potrzebę regulacji nasłonecznienia pomieszczeń, niwelowanie strat energii, ochronę prywatności, a także zapewnienie bezpieczeństwa. O ich realizację zadbają ekskluzywne rolety elektryczne francuskiej firmy BUBENDORFF.

Nowoczesne rolety SOLARNE BUBENDORFF to bezkonkurencyjne połączenie zalet wielu systemów dostępnych na rynku w ramach kilku bardzo konkretnych produktów zapewniających wysoki standard i komfort użytkowania. W rezultacie automatyczne rolety BUBENDORFF bardzo dobrze odpowiadają na potrzeby i oczekiwania nawet najbardziej wymagających Klientów. Ich dodatkową zaletą jest dostępność systemów w wariantach do zabudowy i w wersji natynkowej. Dzięki temu rolety SOLARNE możemy zainstalować na dowolnym etapie eksploatacji obiektu, bez konieczności ingerowania w elewację budynku. Roleta elektryczna to doskonałe rozwiązanie wszędzie tam, gdzie podczas eksploatacji nieruchomości pojawiła się potrzeba osłony przeszkleń przed nadmiernym promieniowaniem słonecznym. Rolety zewnętrzne bezprzewodowe bardzo dobrze wpisują się w nowoczesną architekturę mieszkaniową i użytkową.

MASZ PYTANIA?

519 773 046

501 798 336

paula.pabianice@wp.pl

Facebook
Instagram