fbpx

Francuska firma BUBENDORFF już od ponad sześćdziesięciu lat wyznacza kolejne trendy na rynku rolet zewnętrznych. Jedną z najnowszych propozycji tego producenta są zaawansowane rolety zewnętrzne z funkcją żaluzji MONO ID3, wyposażone w ruchome lamele. Dzięki tej dokładnie opracowanej konstrukcji, rolety te stanowią znakomite połączenie modeli antywłamaniowych oraz zalety zewnętrznych żaluzji fasadowych. Specjalnie zaprojektowane lamele w inteligentnych roletach MONO ID3 zapewniają optymalne nasłonecznienie pomieszczeń, jednocześnie zapewniając przebywającym w nim osobom prywatność oraz dobrą widoczność na zewnątrz.

Rolety MONO ID3 SOLAR

Rolety zewnętrzne solarne z panelem fotowoltaicznym MONO ID3 SOLAR to doskonałe rozwiązanie przeznaczone do budynków, w których wcześniej nie doprowadzono przewodów elektrycznych do wnęk okiennych. Bezinwazyjny montaż rolet to redukcja czasu, kosztów instalacji czy remontu. Wewnątrz kasety, w rolce, na którą nawijany jest pancerz rolety, znajduje się bardzo trwała bateria, której żywotność jest obliczona na 30 tysięcy cykli i minimum 7 LAT.

Bateria jest zasilana przez panel fotowoltaiczny, umieszczony na kasecie rolety. Panel fotowoltaiczny nie musi być wystawiony na bezpośrednie działanie słońca, wystarczy dostęp do światła dziennego by ładował baterię. To wszystko sprawia, że rolety na baterie słoneczne marki BUBENDORFF doskonale wpisują się w potrzeby użytkowników nieruchomości mieszkalnych, jak i użytkowych. Rolety MONO ID3 SOLAR pracują bez względu na aktualne warunki atmosferyczne, zarówno latem jak i zimą, w dzień i w nocy. Zasilanie solarne daje niezależność od energii elektrycznej, więc w sytuacjach awaryjnych, gdy zabraknie prądu, możliwe jest swobodne korzystanie z rolet. W praktyce rolety na kolektory słoneczne zapewniają jeden z najwyższych poziom bezpieczeństwa i komfortu użytkowania. To oczywiście nie jedyna zaleta, jaką ma do zaoferowania roleta na solary. Solarne rolety fasadowe MONO ID3 SOLAR posiadają lamele wypełnione pianką izolacyjną wtryskiwaną pod wysokim ciśnieniem, dzięki czemu tworzą doskonałą blokadę termoizolacyjną.

Rolety MONO ID3 HYBRYDA

Rolety elektryczne z silnikiem hybrydowym BUBENDORFF zadziałają zawsze, nawet bez prądu! Jest to wyjątkowy produkt na europejskim rynku. Silnik hybrydowy, który napędza roletę, pobiera jedynie 3W mocy i co najważniejsze, pozwala na 10-krotne podniesienie/opuszczenie rolety w przypadku zaniku napięcia! Rolety hybrydowe chronią wnętrza naszych domów przed nadmiarem słońca, zwiększają komfort termiczny, poprawiają izolację akustyczną i zabezpieczają przed włamaniem. System sterowania roletami wspomaga regulację temperatury w pomieszczeniu, utrzymując izolację termiczną niezależnie od zewnętrznych warunków pogodowych zarówno latem jak i zimą.

Wszystkie oferowane rolety BUBENDORFF oferują bardzo dużą swobodę zarządzania stopniem nasłonecznienia pomieszczenia. Sterowanie roletami solarnymi i hybrydowymi może odbywać się za pomocą pilota radiowego, zegara lub wbudowanego w panel solarny czujnika natężenia oświetlenia. Rolety zewnętrzne współpracują z dowolnym systemem „Inteligentnego domu” dając możliwość zdalnego sterowania za pomocą np. smartfonu czy tabletu. Dzięki temu, w dowolnym momencie i miejscu możemy podjąć decyzję o opuszczeniu lub podniesieniu rolety na baterie słoneczne.

Sterowanie roletami BUBENDORFF

Rolety BUBENDORFF mogą być sterowane na wiele różnych sposobów, zapewniając użytkownikom komfort obsługi, oszczędności i bezpieczeństwo. W zależności od indywidualnych potrzeb i oczekiwań inwestora system BUBENDORFF oferuje nam klasyczne rolety zewnętrzne na pilota, jak również systemy sterowane zdalnie i rolety automatyczne. Sterowanie na pilota to najprostszy i zdaniem wielu użytkowników wciąż najbardziej efektywny system zarządzania pracą rolety. Rolety sterowane zdalnie z aplikacji w telefonie, to już standard w BUBENDORFF. To rozwiązania, które kierujemy do wymagających odbiorców – Klientów poszukujących inteligentnych rolet z możliwością obsługi z poziomu urządzenia mobilnego, programowania czasowego lub dostosowania pracy rolety adekwatnie do warunków atmosferycznych.

Podstawowymi urządzeniami do sterowania są piloty: 1 lub 4-kanałowe. Rolety mogą być też zaprogramowane wg preferencji użytkowników i otwierać/zamykać się o wyznaczonym czasie przy wykorzystaniu zegara sterującego wbudowanego w pilota wielokanałowego (opcja).

iDiamant to najnowsze urządzenie stworzone przy współpracy Bubendorff, Legrand France i Netatmo umożliwia:

  • zdalne sterowanie roletami Bubendorff z tabletu czy smartfona

  • programowanie harmonogramów czasowych dla każdej rolety indywidualnie

  • reakcję rolet na zmieniające się warunki zewnętrzne (jako opcja stacja pogodowa Netatmo)

  • tworzenie scenariuszy np. wyjście z domu, randka czy wakacje

Rolety BUBENDORFF mogą być zintegrowane z dowolnym systemem inteligentnego domu. Dzięki współpracy ze stacją pogodową rolety mogą reagować odpowiednio do panujących warunków, zarówno wewnątrz, jak i na zewnątrz domu. Mogą reagować również na sygnały z dowolnych instalacji np. alarmowej czy monitoringu i zamknąć się automatycznie w przypadku zagrożenia. System zarządzania pracą rolet możemy wybrać indywidualnie i dopasować go do naszych preferencji oraz bieżących możliwości finansowych. Nic nie stoi również na przeszkodzie, aby zakupić rolety zewnętrzne Bubendorff na pilota, a z czasem zintegrować z systemem inteligentnego domu lub innym systemem obsługi zdalnej.

Firma PAULA jest oficjalnym dystrybutorem marki BUBENDORFF, która zapewnia 7 lat gwarancji na każdy z produktów w ofercie oraz na występujące w nim podzespoły.

MASZ PYTANIA?

519 773 046

501 798 336

paula.pabianice@wp.pl

Facebook
Instagram